Trys karaliai

Iš tolimų pasaulio kampelių į Izraelį keliavę, Lietuvą kūrę, pailsę ir Čiurlionio paveiksluose užmigę, karaliai visada atsibusdavo Užupyje. Prabudę godžiai gerdavo skaidrų Vilnelės vandenį, kojomis liesdavo akmeninį grindinį, o žieduotais delnais – tiltų turėklus. Pasiklysdavo ir atsirasdavo karaliai bohemiškame siaurų gatvelių labirinte.

Įsimylėdavo jie jaukų ir paslaptingą Užupį. Tik niekad karaliai ilgėliau Užupyje neapsistodavo. Tolyn iškeliaudavo užkasę savo širdis smėlėtame upės krante amžiams.

Šiandien karaliai turi priežastį pasilikti.

Prieš Jūsų akis naujai statomas A+ klasės trijų daugiabučių namų kvartalas, kuriame kurkite naują Užupio istoriją taip, kaip visuomet svajojote!

D iš Trijų Karalių jau pirmąjį kvartalo etapą kuria Jūsų talismanu. Čia turėsite itin nedaug kaimynų, D name – 16, B name – 20, o A etape turėsite vos 8 naujakurius kaimynus, kurie įsikurs per 4 aukštus, iš kurių ketvirtojo aukšto butai išplanuoti per du aukštus.

D etapo statybos įpusėjo. Statybų pradžia 2021 m. I ketvirtis ), pabaiga – 2022 m. IV ketvirtis.
B ir A namų statybų pradžia 2021 m. IV ketvirtis, pabaiga – 2023 m. IV ketvirtis

Privalumai

Žalia aplinka

Čia ne tik kokybiškas ir patogus gyvenimas dėl sukuriamų namų ar centrinės miesto dalies, čia pilnatvės jausmą sukuria ir supanti žalia zona aplink. Vos žengus namų slenkstį turėsite kur ramiai pasisėdėti su knyga rankose, pabėgioti jaukiais takeliais, apsuptais medžių – daug jaukių parkų bei miško, teikiančio gaivus oro ir gyvumo jausmo.

Saugumo jausmas

Būnant namuose ar iš jų išvykus, visuomet jauskitės saugiai – įrengti apšvietimai, kodiniai įėjimai į teritoriją bei laiptines.

Sezoniniai daiktai

Vargu ar kas nori savo jaukius namus apkrauti dviračiais ar kitais sezoniniais daiktais. Čia nereikės sukti galvos dėl netelpančių daiktų namuose, įrengti erdvūs sandėliukai.

Balkonai ar terasos

Gyventi Užupyje ir nesimėgauti jo skleidžiama įkvepiančia aura ir šiltais saulės spinduliais – ko gero karališka nuodėmė. Visi butai turi erdvius atvirus balkonus bei terasas, kurios taps Jūsų mėgiamiausia vieta šiltuoju metų sezonu.

Mėgstantiems išskirtinumą

A+ klasės namai statomi ne tik pagal aukščiausius keliamus statybos reikalavimus, bet ir pagal šiuolaikinio žmogaus poreikius, jog čia gyvenantys naujakuriai jaustų ypatingą komfortą ir kokybę. Išskirtinė namų architektūra, kuri pati kalba už save, organiškai įsilieja į meniškąjį ir unikalų Užupio mikrorajoną.

Laisvė Jūsų pasirinkimui

Kiekviename name suplanuota vos po 16 butų, kurie yra skirtingų išplanavimų ir plotų. Rinkitės tarp 2-4 kambarių butų, kurių plotai yra nuo 52.63 m² - 98.24 m². 4-asis aukštas – mansardinis, su dar aukštesnėmis lubomis ir dar didesniu laisvės ir erdvės pojūčiu.

Atraskite namus, į kuriuos visada norisi sugrįžti!