Vilniaus senamiestis - tai vieta, kur susipina istorija ir modernumas, pritraukianti tiek turistus, tiek ilgalaikius gyventojus. Butų nuoma čia yra itin paklausi, o ypač populiari Tilto gatvė ir jos apylinkės.

Populiariausios Gatvės Butų Nuomai
Be Tilto gatvės, Vilniaus senamiestyje yra ir kitų gatvių, kuriose butų nuoma yra labai populiari. Štai keletas iš jų:
- Aušros Vartų g.
- Didžioji g.
- J. Basanavičiaus g.
- Gedimino pr.
- Mindaugo g.
- Pylimo g.
- Raugyklos g.
- Sodų g.
- Subačiaus g.
- Šv. Stepono g.
- Žemaitijos g.
Taip pat verta paminėti ir šias gatves, kuriose galima rasti įvairių nuomos pasiūlymų:
- A. Vienuolio g.
- A. Smetonos g.
- Aludarių g.
- Jogailos g.
- Mėsinių g.
- Odminių g.
- Pamėnkalnio g.
- Šiaulių g.
- Trakų g.
- Užupio g.
Butų Pavyzdžiai Tilto Gatvėje
Tilto gatvėje galima rasti įvairių butų, kurie skiriasi dydžiu, amžiumi ir įrengimu. Štai keletas pavyzdžių:
- Tilto g. 1 kamb. 1/3 aukšt. 1940 m.
- Tilto g. 1 kamb. 2/3 aukšt. 1940 m.
- Tilto g. 2 kamb. 2/3 aukšt. 1940 m.
- Tilto g. 2 kamb. 1/4 aukšt. 2017 m.
Šie butai atspindi įvairius nuomos pasirinkimus, pradedant nuo jaukių vieno kambario butų iki erdvesnių dviejų kambarių variantų. Pastatų amžius taip pat varijuoja, siūlant tiek istorinius, tiek modernius būstus.
Autentiškas butas širdyje Vilniaus senamiesčio – NT investicija
Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K.)
Prieš nuomojantis butą Vilniaus senamiestyje, svarbu atsakyti į keletą dažniausiai užduodamų klausimų. Tai padės jums priimtiInformuotą sprendimą ir išvengti nesklandumų ateityje.

Butų Nuomos Kainos Vilniaus Senamiestyje (orientacinės)
Žemiau pateikta lentelė su orientacinėmis butų nuomos kainomis Vilniaus senamiestyje. Kainos gali skirtis priklausomai nuo buto dydžio, būklės ir lokacijos.
| Gatvė | Kambarių skaičius | Aukštas | Metai | Apytikslė nuomos kaina (€) |
|---|---|---|---|---|
| Tilto g. | 1 | 1/3 | 1940 | 500-700 |
| Tilto g. | 1 | 2/3 | 1940 | 550-750 |
| Tilto g. | 2 | 2/3 | 1940 | 700-900 |
| Tilto g. | 2 | 1/4 | 2017 | 850-1100 |
tags: #aruodas #senamiestis #tilto #nuoma