Ar kada nors svajojote apie vietą, kurioje galėtumėte derinti miesto patogumus su gamtos ramybe? Projekte „Prie Vilnelės“ tai tampa realybe.

Išskirtinė Vieta: Architektūros Parkas
Unikali vieta - sostinės savivaldybės inicijuoto projekto „Architektūros parkas“ teritorija. Ji driekiasi nuo Užupio iki Belmonto miško ir ribojasi su šalia vingiuojančios Vilnelės krantais. Netrukus ši teritorija taps išskirtiniu sostinės kvartalu, pastatytu darnios plėtros principais. Mes be abejo dėkingi išskirtinei vietai - „Architektūros parkas“, kuris taps miesto centro dalimi.
Šiame parke atsiveria galimybės mėgautis gamtos teikiamais malonumais: ežerėliais, mišku, upe. Dabar nebūtina rinktis, ką labiau mėgstate: miestą ar gamtą. Čia galima suderinti abu dalykus.
„URBAN NATURE“ Stilius: Modernumas ir Gamta Viename
Tai modernūs, „URBAN NATURE“ stiliaus namai, kuriuose miesto infrastruktūra darniai siejasi natūralia gamta. Prie namų gyventojams ir visai bendruomenei bus įrengti žaliuojantys skvereliai, sukurtos laisvalaikio ir sporto zonos šeimoms, veiks vaikų žaidimų aikštelės, kavinukės. Tai išties paprasta, kai viskas subalansuota gyventi jūsų ritmu.

Kvartalo Apžvalga ir Butų Įvairovė
Tai šešių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas, iškilsiantis tarp dabartinių Parko ir Manufaktūrų gatvių. Šiuose moderniuose namuose bus įrengtas 221 butas, jų plotas sieks nuo 35 iki 107 kv. m.
Kvartalo išskirtinumas - gyvenamieji namai bus sujungti apželdintomis terasomis.
Siūlomi įvairūs butų variantai skirtingose Vilniaus vietose:
- 1 kamb. butas Vilnius, Naujoji Vilnia, Dūmų g.
- 1 kamb. butas Vilnius, Užupis, Krivių g.
- 1 kamb. butas Vilnius, Užupis, Olandų g.
- 1 kamb. butas Vilnius, Senamiestis, Maironio g.
- 2 kamb. butas Vilnius, Markučiai, Subačiaus g.
- 2 kamb. butas Vilnius, Užupis, Polocko g.
- 2 kamb. butas Vilnius, Naujoji Vilnia, Dūmų g.
- 2 kamb. butas Vilnius, Senamiestis, Krivūlės g.
- 2 kamb. butas Vilnius, Senamiestis, Subačiaus g.
- 3 kamb. butas Vilnius, Markučiai, Manufaktūrų g.
- 3 kamb. butas Vilnius, Užupis, Krivūlės g.
- 4 kamb. butas Vilnius, Markučiai, Paplaujos g.
Taip pat nuomojamas 2 kambarių butas Užupyje - išskirtinė vieta, iškart prie upės Vilnelės. BE TARPININKU.
Architektų Vizija
Projekte „Prie Vilnelės“ dirbame su patyrusiais architektais, kurie apie šią vietą ir sumanymą kalba su tokiu pat užsidegimu. Kartu siekiame, kad čia kuriami butai, bendrosios erdvės, kiemai alsuotų juos supančios gamtos reljefais, kontūrais, spalvomis ir visi galėtų mėgautis šios išskirtinės aplinkos privalumais.
Sugrįžta gyvenimas, o mes esame šios kūrybinės revoliucijos dalis.
Apibendrinimas
„Butai Vilnelės namuose“ - tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina gamtą, patogumą ir modernų gyvenimo stilių vienoje vietoje.