"Express Kontaktas" Būsto Nuoma: Klientų Atsiliepimai ir Apžvalga

Renkantis būsto nuomos paslaugas, svarbu atsižvelgti į kitų klientų patirtį. Šiame straipsnyje apžvelgsime "Express Kontaktas" įmonės klientų atsiliepimus, siekiant išsiaiškinti, kokios yra šios įmonės stipriosios ir silpnosios pusės.

Dayrent.lt sukurta siekiant palengvinti trumpalaikės - valandinės ar dieninės - nuomos paiešką Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Tai idealus pasirinkimas, jei jums reikia buto vos kelioms valandoms ar vienai nakčiai - poilsiui tarp ilgų persėdimų, romantiškam pasimatymui, darbui ar fotosesijai.

Apgyvendinimas, nakvynė, nuoma Lietuvoje:

  • Darbui: Pakeiskite aplinką ir paįvairinkite savo įprastas darbo dienas. Tikriausiai geriausios idėjos Jūsų laukia būtent čia.
  • Poilsiui: Jauskitės kaip namie. Atsipalaiduokite, atgaukite jėgas ir susikaupkite prieš svarbų susitikimą arba kelionę.
  • Susitikimams: Visiškas privatumas ir ramybė, kai Jums to reikia.

Patogi paieška:

  • Apartamentai · 1 kamb.
  • Apartamentai · 1 kamb.

Bendraukite tiesiogiai - be tarpininkų ir paslėptų mokesčių.

Teigiami Atsiliepimai

Atsiliepimai apie "Express Kontaktas" paslaugas yra įvairūs - nuo labai teigiamų iki itin kritiškų.

Kai kurie klientai teigia, kad "Express Kontaktas" yra puiki įmonė, siūlanti malonų aptarnavimą.

Vienas iš klientų teigė: "Labai malonus aptarnavimas, paima nuo namų ir parveža iki pat laiptinės."

Kiti klientai vertina įmonės punktualumą ir saugumą: "Laiku ir saugiai nuveža į oro uostą." "Vairuotojai mandagūs, paslaugūs." "Vairuotojai tikri profesionalai, saugiai ir greitai nuveža į vietą."

Yra klientų, kurie bendradarbiauja su šia įmone daugelį metų ir yra patenkinti paslaugomis. Pavyzdžiui, vienas klientas, dažnai vykstantis į konkursus Jurmaloje, teigia, kad įmonė nuveža keleivius iki oro uosto ir atveža su mokiniais iki pat viešbučio durų. Be to, klientas pabrėžia, kad niekada nėra gavęs neigiamo ar nekultūringo atsakymo.

Kai kurie klientai rekomenduoja įmonę ir teigia, kad vairuotojai yra labai malonūs ir paslaugūs, greitai ir sklandžiai atveža į oro uostą. Taip pat pabrėžiamas darbuotojų atsakingumas ir rūpestingumas.

Neigiami Atsiliepimai

Deja, ne visi klientai patyrė teigiamą patirtį. Daugelis skundžiasi prastu aptarnavimu, vėlavimais ir neprofesionalumu.

  • "Blogiau nerasite."
  • "Kalbėjimas su įmone yra laiko gaišimas ir nervų gadinimas. Nerekomenduoju!"
  • "Nerekomenduoju!"
  • "TRAGEDIJA."
  • "NEREKOMENDUOJU!!!!!!"
  • "Absoliučiai nerekomenduoju"

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių skundų - ilgas laukimas oro uoste. Klientai teigia, kad nusileidus reikėjo laukti net kelias valandas, o apie tai sužinoma tik kelionės dieną.

Kitas klientas pasidalino tokia patirtimi: "Susiorganizuoji, kad paimtų iš oro uosto, nusileidi, o jie dar nepajudėjo iš Klaipėdos. Labai nemalonus bendravimas... Paklausus aktualaus klausimo išsikalinėja, tyčiojasi, atsakymo neduoda."

Kai kurie klientai skundžiasi vairuotojų elgesiu ir transporto priemonių būkle. Vienas klientas teigia, kad vairuotojas buvo agresyvus ir negatyvus, o mikriukas - senas ir prasmirdęs. Kitas klientas pabrėžė, kad vairuotojas sustojo parūkyti po 50 minučių kelio, nieko nepasakęs keleiviams.

Taip pat yra nusiskundimų dėl kainų neatitikimo internete ir realybėje. Klientai teigia, kad kainos internete neteisingos, ir galutinė kaina gali būti didesnė nei tikėtasi.

Kai kurie klientai teigia, kad įmonė apsiima parvežti žmones iš reiso nurodytu laiku, bet realybėje tenka laukti kelias valandas. Vienas klientas pasidalino, kad po visos dienos kelionės su vaiku teko laukti daugiau nei tris valandas.

Taip pat yra skundų dėl tragiškos automobilių būklės. Klientai teigia, kad automobiliai barška, yra netvarkingi ir nesaugūs vežti žmones. Be to, vairuotojai gali būti agresyvūs ir išsidirbinėti.

Vienas klientas pasidalino, kad buvo susitarta dėl vieno išvykimo laiko, o paskambinus paaiškėjo, kad išvykimas bus kitu laiku, todėl teko laukti oro uoste kelias valandas. Klientas tai įvertino kaip labai neprofesionalu.

Alternatyvūs Būsto Nuomos Variantai Vilniuje

DELFI pasidomėjo pigiausiais butų nuomos pasiūlymais Vilniuje. Nekilnojamojo turto skelbimų portale patį pigiausią variantą pavyko rasti Lazdynų rajone už 70 eurų per mėnesį. Prie nuomos sumos pridedami 30 eurų už komunalines paslaugas. Skelbiama, kad nuomojamas vienas kambarys iš trijų merginai arba studentei. Bute yra visa buitinė technika, baldai, internetas ir televizija. Tiesa, viename iš kambarių taip pat gyvena ir buto šeimininkė.

Kitas skelbimas siūlo išsinuomoti vieną kambarį sostinės senamiestyje už vos 80 eurų per mėnesį. Rašoma, kad nuomininkas neliks be svarbiausių patogumų - yra vonia, tualetas, virtuvė, šaldytuvas bei viryklė, taip pat internetas ir televizija. Visai šalia yra parduotuvė, viešojo transporto stotelė. Vis dėlto, nėra nurodoma, ar gyventi tektų kartu su buto šeimininku.

Pašilaičių rajone galima aptikti pasiūlymą išsinuomoti vieną kambarį dideliame bute už 87 eurus per mėnesį, taip pat mokant ir trečdalį komunalinių išlaidų. Nurodoma, kad bute yra visi patogumai, tačiau tektų gyventi kartu su dar dviem vaikinais. Kaip privalumai įvardijami puikus susisiekimas bei netoli esančios švietimo įstaigos, parduotuvės.

Lazdynuose irgi nuomojamas vienas kambarys už 90 eurų per mėnesį. Kambario nuomininkui bus leidžiama naudotis visais bute įrengtais patogumais, tačiau tektų susitaikyti su gretimame kambaryje gyvenančia buto šeimininke. Šalia mėnesinio nuomos mokesčio dar reikėtų susimokėti fiksuotą 30 eurų mokestį už komunalines paslaugas.

Tokių skelbimų, kuriuose nuomojamas vienas kambarys iš kelių, yra nemažai - didelis pasirinkimas įvairiuose Vilniaus rajonuose. Dažnai keliamas reikalavimas, jog nuomininkas būtų vienišas, be žalingų įpročių, kartais pageidaujama, jog kambarį nuomotųsi studentė arba dirbanti mergina.

Vis dėlto, „Ober-Haus“ Senamiesčio biuro vadovas Marius Čiulada sako, kad panašūs pasiūlymai dėmesio sulaukia mažai. „Tai nėra rinkos standartas, nes nepopuliaru gyventi su nepažįstamais žmonėmis. Rugpjūtį - rugsėjį studentai daugiau skelbiasi, kad ieško kambariokų. Būna, kad draugai ar giminaičiai kooperuojasi ir kartu ieškosi buto, bet apskritai, tai ir pasiūla šio segmento yra nedidelė“, - aiškina specialistas.

Pageidaujantys išsinuomoti visą butą, už jį turėtų mokėti maždaug nuo 200 eurų neįskaitant komunalinių mokesčių. Kaina priklauso ir nuo kambarių skaičiaus, įrengimo, vietos bei nuo to, ar jis yra senos, ar naujos statybos.

Kainą Reguliuoja Paklausa

Pasak NT eksperto, buto nuomos kaina tiesiogiai nepriklauso nuo jo dydžio. Skirtingai nei komercinių patalpų nuoma, kurių kaina skaičiuojama pagal kvadratinių metrų skaičių, buto nuomos kaina, nepaisant jo dydžio, skiriasi labai nežymiai.

„Pagrindinis dalykas - kiek miegamųjų kambarių yra nuomojamame bute. Labai dažnai laimi senos statybos butai, kuriuose yra atskira virtuvė ir atskiri kambariai, kitaip nei populiarūs sprendimai naujos statybos butuose, kuriuose būna sujungta svetainė su virtuve. Šis aspektas kainos atžvilgiu yra svarbus“, - teigia M. Čiulada.

M. Čiulada sako, kad pagrindinis kainos reguliuotojas butų nuomoje yra pati rinka. Nors nuomotojas pats nusprendžia, kiek pageidauja gauti už nuomojamą butą, tačiau užsiprašius per daug, gali tekti likti ant ledo. Jeigu nuomininkui suma pasirodys per didelė, jis paprasčiausiai ieškos kito varianto.

Pastaraisiais metais, anot pašnekovo, pastebėtas nuomos kainos nusistovėjimas ir netgi kritimas. Kadangi butų nuomos pasiūla yra išaugusi, nuomininkai turi kur kas daugiau laisvės deryboms.

„Skirtingai nei pardavimų rinkoje, labai aiškiai matyti ir sezoniškumas. Yra laikas, kada geriau ieškoti buto nuomai ir kada ne. Metų pradžioje dažniausiai būna palankiausias metas derėtis su nuomotojais, nes tada nuomos rinka būna sulėtėjusi - šildymo sezonas turi didelę įtaką. Tam, kad neturėtų tuščio buto, kurį reikėtų išlaikyti, nuomotojai daug mieliau renkasi nuleisti kainą, kad tik kažkas jame gyventų“, - pasakoja M. Čiulada.

NT įmonės „Vilniaus turtas“ brokeris Markas Kaušinis sako, kad buto nuomos kainai pagrindinis svertas yra buto įrengimas. „Žmonės, kurie nuomojasi butą, gali paaukoti atstumą, vietą, aukštą, gal net didesnę sumą pinigų tam, kad galėtų jaukiai įsikurti ir ramiai leisti laiką išnuomotoje erdvėje. Butas nuomojamam laikotarpiui tampa jų namais, todėl net ir senos statybos butas, jei jis tvarkingas, neseniai suremontuotas, su funkcionaliu išplanavimu ir jaukiu interjeru visada bus patrauklesnis už naujos statybos butą, kuris nupirktas ir įrengtas nuomai“, - teigia pašnekovas.

Ekspertas sako, kad pastaruoju metu nuomos rinkoje atgijo ir šiek tiek pamiršti rajonai. Pavyzdžiui, pagerėjus miesto infrastruktūrai ir atsiradus vakariniam aplinkeliui populiaresniu tapo anksčiau pamirštas Perkūnkiemio rajonas. „Argumentacija paprasta: jei butas jaukus ir patogus, o dirbi centre, miesto pakraštys - ne problema. Konkurencija būsto nuomos rinkoje dabar tikrai yra didesnė, to dėka nuomininkai turi platesnį pasirinkimą. Tad apart vietos ir kainos jie gali rinktis ir geresnę kokybę“, - teigia jis.

BŪSTO įrengimas, remontas, dizainas ir pirkimas: kaip NEDARYTI klaidų? | NT Be Grimo 024

Siuntų Pristatymo Klausimai

Be transporto paslaugų, "Express Kontaktas" gali būti susijęs ir su siuntų pristatymu. Štai keletas dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymų apie siuntų pristatymą Lietuvoje:

Kiek laiko keliauja siuntos?

Pavyzdžiui, pašto tinklu siuntos iš skirtingų Vakarų Europos šalių vidutiniškai keliauja nuo 5 iki 7, iš Šiaurės Amerikos nuo 12 iki 14, o Kinijos - apie 14 dienų. Na, o per LP EXPRESS paštomatų ir kurjerių tinklą net 98 proc.

Kiek laiko siuntos saugomos pašto skyriuose?

Procesiniai dokumentai pašto skyriuje saugomi 7 darbo dienas. Visos likusios siuntos, tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, nepaisant jų tipo, - 30 kalendorinių dienų. LP EXPRESS paštomatuose siunta saugoma 72 val.

Ar visada siuntą iš užsienio reikia deklaruoti?

Trumpas atsakymas - tik jeigu laukiama siunta atkeliauja ne iš ES šalies. Tokiu atveju visas siuntas, tarp jų ir dovanas (bet kokios vertės), deklaruoti būtina. Išimtis taikoma ir deklaruoti nereikia tik tuomet, jeigu yra siunčiami dokumentai arba rašytinė korespondencija (laiškas), atvirlaiškis, t.y. tai, kas siunčiama be pašto deklaracijos.

Kaip elgtis, jei laukiate vertingos siuntos?

Siųsti brangų daiktą visada rekomenduojama renkantis įvertintosios siuntos paslaugą. Tokiu atveju visada galima sekti jos kelią. Be to, jos dingimo atveju, pateikus siuntos vertę įrodančius dokumentus, garantuojamas 100 proc. žalos atlyginimas. Tiesa, egzistuoja didžiausios galimos kompensuojamos sumos, jos priklauso nuo šalies, į kuria siunta siunčiama. Didžiausia kompensacija už Lietuvoje siunčiamą įvertintąją siuntą gali siekti 1200 Eur.

Ką daryti, jei siunta vėluoja?

Geriausias būdas tai padaryti yra susisiekti su siuntėju ir pasidomėti, ar jis jau išsiuntė siuntą. Jeigu siunta turi registracijos numerį, galima pasitikrinti informaciją siuntų sekimo platformoje.

Kada mokama kompensacija už prarastą siuntą?

Patirtos žalos kompensavimas itin retais siuntos praradimo arba apgadinimo atvejais visada priklauso nuo to, kokį siuntos tipą pasirinko siuntėjas. Kompensacija praradus siuntą yra mokama tik siuntų tipus „Įvertintoji“ bei „Pasirašytinai“ pasirinkusiems klientams.

tags: #e #kontaktas #butu #nuoma