Neringa, su savo unikalia gamta ir ramybe, yra viena patraukliausių vietų Lietuvoje tiek poilsiui, tiek gyvenimui. Todėl butų pardavimas Nidoje, Juodkrantėje, Pervalkoje arba Preiloje - gana aktyvus procesas. Kasmet čia įvyksta nemažai pirkimo ir pardavimo sandorių.
Jeigu Jus sudomino butas Nidoje, Juodkrantėje, Pervalkoje arba Preiloje, pirmiausia pagalvokite apie jo charakteristiką. Tai reiškia, kad prieš ieškant įsigyti butą, reikėtų įvertinti kokio dydžio jis turėtų būti. Ar Jums reikalingas vieno kambario butas, o gal dviejų kambarių, trijų kambarių ar net keturių kambarių? Pagalvokite, ar visuomet mažas butas, tačiau naujos statybos geriau nei senas butas, tačiau erdvus.
Šiame straipsnyje apžvelgsime butų pardavimo kainas Nidoje, išnagrinėsime skirtingus projektus ir jų kainų lygius, kad padėtume jums susidaryti aiškesnį vaizdą apie nekilnojamojo turto rinką šiame regione.
Butų Kainos Nidoje: Projektų Apžvalga
Neringoje yra daug pasiūlymų įsigyti senos statybos butus, tačiau ne visuomet jei įvertinami. Tačiau tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nenori daug investuoti, tačiau nori gauti patikimą butą. Net ir senos statybos butai pardavimui Nidoje, Juodkrantėje, Pervalkoje arba Preiloje nėra tokie jau seni.
Žemiau pateikiama kainų apžvalga pagal skirtingus projektus Neringoje:
| Projektas | Vieta | Plotas (m2) | Kaina (€) | Kaina už m2 (€) | Pastatytas/Statomas |
|---|---|---|---|---|---|
| Juodkrantės Terasos | Neringa, Kalno g. 8 | 29 - 65 | 89.000 - 235.000 | 2 940 | Pastatytas |
| Pervalkos 2 | Neringa, Pervalkos g. 2 | 76 - 143 | 240.000 - 495.000 | 3 265 | Pastatytas |
| Preilos Perlas | Neringa, Preilos g. 85 | 37 - 80 | 125.000 - 450.000 | 4 740 | Pastatytas |
| Vasaros Takas | Neringa, Nidos-Smiltynės pl. 7 | 69 - 77 | Nuo 325.000 | 4 700 | Statomas |
| Pervalkos Jūra | Neringa, Pervalkos g. 6 | 25 - 46 | 97.000 - 167.000 | 3 736 | Pastatytas |
| Marių Verandos | Neringa, Pervalkos g. 15 | 52 | 179.000 - 189.000 | 3 544 | Pastatytas |
| Nidos Namai | Neringa, Taikos g. 41 | 49 - 105 | 160.000 - 350.000 | 3 250 | Pastatytas |
| Kalno Namai | Neringa, Kalno g. 36 | 15 - 63 | 38.000 - 199.000 | 2 500 | Statomas |
| Pamario Slėnis | Neringa, Purvynės g. 5 | 39 - 87 | Nuo 170.000 | 4 500 | Pastatytas |
| Smeltės Apartamentai | Neringa, Ievos kalno g. | - | - | 2 597 | Pastatytas |

Kuršių nerijos žemėlapis
Butų Skelbimai Nidoje: Kainos ir Vietovės
Turbūt todėl internete gausu skelbimų, kurie prasideda fraze „pirksiu butą Nidoje, Juodkrantėje, Pervalkoje arba Preiloje“ arba „pirksiu butą prie marių, ant marių kranto“ bei „ieškau buto Nidoje, Juodkrantėje, Pervalkoje arba Preiloje“. Nes Neringa - išskirtinė vieta Lietuvoje, kuri traukia ne tik atostogoms, bet ir įsikurti.
Štai keletas pavyzdžių iš butų skelbimų Nidoje:
- Nida, G. D. Kuverto g.: 36 m², 2 kambariai, 2/2 aukštas.
- Nida, G. D. Kuverto g.: 96 m², 4 kambariai, 1/2 aukštas.
- Neringa, Vilų g.: 41.00 m², 2 kambariai, 2020 m. statyba, 2/2 aukštas.
- Neringa, Taikos g.: 84.04 m², 3 kambariai, 2005 m. statyba, 1/4 aukštas.
Tačiau dažniausiai tai yra išskirtinės architektūros ir išplanavimo butai, kurie stebina savo unikalumu ir tikrai sulaukia savo pirkėjo. Pasakyti, kurioje gyvenvietėje butą rinktis būtų geriausia, sunku, nes tai individualus pasirinkimas.
Patarimai Perkant Butą Nidoje
Jeigu ši tiesų galvoja apie nekilnojamojo turto įsigijimą Neringoje, pirmiausia reikėtų nuvykti ten gyvai ir pasidairyti apylinkėse, kuriose norėtumėte gyventi ar kur norėtumėte investuoti. Pirkti butą Nidoje, Juodkrantėje, Pervalkoje arba Preiloje geriausia gyvai. Tai reiškia, kad nuvykti ten ir pasižiūrėkite, kokie siūlomi variantai netoli jūros, prie jūros ar ant jūros kranto.

Nekilnojamojo turto investicijų infografika
Įvertinkite, kurie senos statybos ar naujos statybos butai Jums atrodo patrauklus. Nes senas butas Neringoje nebūtinai bus blogas. Jis gali būti puikiai išlaikytas ir turėti savo istoriją. Paviešėję Neringoje suprasite, kad čia dažniausiai labai lengvai parduodami butai Nidoje, Juodkrantėje, Pervalkoje arba Preiloje tiesiai iš pirmų rankų. Tai reiškia, kad įsigyti nekilnojamojo turto čia galima ir be tarpininkų.
Dažnai net ant skelbimų lentų kaba skelbimai su užrašais „butas pardavimui Nidoje, Juodkrantėje, Pervalkoje arba Preiloje“ bei panašūs.
tags: #butas #pardavimui #nidoje