Nameliai Dzūkijoje prie Ežerų: Jaukus Poilsis Gamtoje

Miško namelių nuoma Alytaus apskrityje, Varėnos rajone ar Druskininkų kurorto pušynuose suteiks džiaugsmo ramaus poilsio mėgėjams, ieškantiems privatumo. Atostogų nameliai Dzūkijos nacionaliniame parke leis mėgautis tiek pramogomis pietų Lietuvos giriose, tiek ir netoliese šurmuliuojančių Druskininkų laisvalaikiu. Apsistojus pas mus vienu metu galima mėgautis tiek nuostabiaisiais Dzūkijos pušynais, tiek ir garsiojo kurorto teikiamomis pramogomis.

„Dzūkijos uoga“ - Stilinga Sodyba Jūsų Poilsiui

„Dzūkijos uoga“ - tai stilinga sodyba Dzūkijoje, siūlanti namukų nuomą prie Druskininkų, nacionalinio parko pušynų ir ežerų apsuptyje. Poilsiui mažame Alytaus regiono kaimelyje įrengti du nameliai, talpinantys kelias šeimas ar nedidelį 10-15 žmonių kolektyvą. Vertiname privatumą, todėl vienu metu abu namelius nuomojame tik vienai poilsiautojų grupei ar įmonei. Miško sodybos teritorijoje būsite vieninteliai svečiai. Pas mus visuomet galite tikėtis privatumo ir asmeninio dėmesio.

Namukų nuoma miške prie Dzūkijos ežerų ir upių suteiks ramybės. Mėgausitės Druskininkų kurorto teikiamomis pramogomis, tačiau išvengsite miesto šurmulio. Neerzins triukšmingi kaimynai ar transporto gaudesys. Džiaugsitės miško namelių teikiamu privatumu - visoje teritorijoje būsite vieninteliai svečiai, be pašalinių dėmesio. Namukų šeimininkai gyvena atskirai ir atvyksta tik svečių prašymu. Infrastruktūra pritaikyta kokybiškam 12 -18 žm. poilsiui Druskininkų pušynuose. Vienu metu priimame tik vieną 12 -18 svečių kolektyvą.

Nameliai prie ežero Dzūkijoje išdėstyti 0,8 ha teritorijoje. Čia gėrėsites miško ošimu, sveika aplinka. Romantiškus vakarus leisite prie židinio ar kiemo terasoje prie laužo. Aktyvaus laisvalaikio pramogos Dzūkijos nacionaliniame parke bus pasiekiamos ranka. Jums nereiks niekur važiuoti.

Pagrindiniai Patogumai ir Apgyvendinimas

Pagrindinis „Dzūkijos uoga“ namelis nuomai yra dviejų aukštų, 180 m2. Pirmame aukšte yra židinys, svečių kambarys, virtuvė, miegamasis su dvigule lova, du tualetai, iš kurių vienas- su dideliu dušu. Antrame miško namelio aukšte yra penki miegamieji kambariai (keturi dviviečiai ir vienas trivietis) bei didelis tualetas su dušu. Name galime apgyvendinti iki 13 Alytaus apskrities svečių. Taipogi turime lovytę - maniežą ir vaikų maitinimo kėdutę mažiesiems poilsiautojams.

Antrame aukšte yra didelis miegamasis, pertvaromis padalintas į tris erdves. Namelyje galime apgyvendinti 5 poilsiautojus. Abu nameliai poilsiui vienu metu nuomojami tik vienam kolektyvui. Miško sodybos teritorijoje būsite vieninteliai svečiai.

Patogumai:

  • Dideli, švarūs, stilingi vonios kambariai
  • Wi-Fi
  • Židinys
  • Palydovinė TV
  • Audio centras
  • Moderni virtuvė
  • Indai
  • Indaplovė
  • Skalbimo mašina
  • Šildomos grindys
  • Vabzdžių tinkleliai
  • Patogios lovos
  • Prabangus vidaus dizainas
  • Švari patalynė ir rankšluosčiai
  • Higienos priemonės
  • Terasa
  • Kepsninė
  • Pečius picoms kepti

Kambariai:

  • Šviesūs, erdvūs ir jaukūs kambariai
  • 5 dviviečiai
  • 1 trivietis
  • 1 penkiavietis
  • Didelė funkcionali virtuvė su buitine technika
  • Jauki ir elegantiška svetainė
  • Keturi švara spindintys vonios kambariai ir WC
  • Poilsio kambarys
  • Persirengimo kambarys
  • Trumpalaikė sodybos nuoma su skandinaviško stiliaus kambariais

Vidinis kiemas:

  • Didelis vidinis kiemas, apjuostas upelio, pušyno ir tvenkinio
  • Poilsis kaime prie tvenkinio
  • Pavėsinė su stalu ir kėdėmis
  • Kaimo sodybos pirtis
  • Tiltelis maudynėms
  • Vaikų žaidimų aikštelė, supynės
  • Molio plytų pečius picoms
  • Lauko grilis
  • Laužavietė
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Mažo kaimelio ramybė ir privatumas
  • Graži sodyba poilsiui kaime be pašalinių

Aplink žaliuojančiuose pušynuose dygsta grybai ir uogos, driekiasi baidarių maršrutai, dviračių trasos ir pažintiniai takai. Netoli sodybos teka Merkys, Ūla ir Grūda. Poilsio namukų lokacija suteiks daug erdvės jūsų laisvalaikiui ir mintims. Jausite miško alsavimą, džiaugsitės paukščių giesmėmis, stebėsite žvaigždėtą nakties dangų. Na o kaiminystėje esantys Druskininkai pasiūlys gausų prekybcentrių asortimentą ir visą spektrą užsiėmimų jei netyčia užkluptų lietus.

Pramogos ir Laisvalaikis

Svečius pakviesime pasivaikščioti po Dzūkijos nacionalinio parko pelkes, atsipūsti prie atokaus miško ežero, pagrybauti ar pasilepinti spa procedūromis. Malkinės pirties malonumai, plaukimas baidarėmis, dviračių žygiai ir edukaciniai užsiėmimai nuobodžiauti tikrai neleis. Galėsite pasinerti į maisto ruošimą tikrame moliniame pečiuje, plovo virimą ant laužo, ir visas kitas pramogas Dzūkijoje. Na o kai išsiilgsite miesto šurmulio - šalimais lauks laisvalaikis Druskininkuose.

Šeimininkai patys siūlo įvairias pramogas gamtoje: plaukimą baidarėmis, pėsčiųjų ir dviračių žygius, plovą ant laužo, malkinę pirtį.

„Dzūkijos uoga“ šeimininkai:

  • Rūpestingi ir atviri
  • Bendraujantys jums suprantama kalba
  • Organizuoja aktyvaus laisvalaikio pramogas
  • Padeda ruošti seminarus, šventes ir įmonių renginius darbo kolektyvams
  • Veda pažintinius turus po Varėnos raj. ir Druskininkų lankytinas vietas
  • Pasitinka ir palydi iki sodybos Dzūkijoje kiemo
  • Dalinasi geriausios sodybos patirtimi ir atostogų rekomendacijomis šeimoms
  • Gyvena netoliese - sodyboje Druskininkuose
  • Tiki tuo, ką daro

Lankytinos vietos Dzūkijoje:

  • Čepkelių raistas
  • Merkinės apžvalgos bokštas
  • Etnografiniai Dzūkijos kaimai
  • Įspūdingi gamtos paminklai
  • Česukų piramidė
  • Istorinės vietos
  • Dzūkiški patiekalai
  • Edukacijos
  • Aktyvus laisvalaikis prie ežerų ir upių
  • Merkinės lankytinos vietos
  • Dviračių turai
  • Plaukimo baidarėmis maršrutai šeimoms
  • Lankytojų centrai Marcinkonyse ir Merkinėje
  • Pilnavertis poilsis Lietuvoje su vaikais

Laisvalaikis Druskininkuose:

  • Sniego Arena
  • Druskininkų vandens parkas
  • Grūto parkas
  • Nuotykių parkas medžiuose
  • Dviračių takai
  • Muzikinis fontanas
  • Garlaivis į Liškiavą
  • Įdomios ir lankytinos vietos Druskininkuose
  • Turiningos pramogos ir kurorto dvasia
  • SPA sveikatingumo paslaugos
  • Kavinės ir restoranai
  • Kaimo turizmas aplink kurortą
  • Namelių nuoma prie ežero
  • Prekybos centrai
  • Tik 18 km nuo jaukiai stilingos miško vilos „Dzūkijos uoga“

Maistas:

  • Maistas, pagamintas moliniame pečiuje
  • Tikras plovas ant laužo
  • Picos kepimo pamokos
  • Poilsis sodyboje su maitinimu
  • „Steikai“ ant juodalksnio žarijų
  • Dzūkiškos bandos kepimas
  • Patiekalai ant grotelių
  • Grybienė ant laužo

Pirtis:

  • Malkomis kūrenama pirtis
  • Įvairios vantos
  • Alytaus rajono pirtininkų programa
  • Turiningas poilsis
  • Vakaro pramogos atostogaujantiems Lietuvoje
  • Sodybos su pirtimi nuoma Dzūkijoje
  • Pirtis prie vandens telkinio
  • SPA programa moteriškiems kolektyvams

Keramika:

  • Pažintis su keramikos meistru Petru Pretkeliu
  • Puodų žiedimas
  • Keramikos dirbinių ekspozicija
  • Atostogų pramogos šeimoms
  • Aktyvus poilsis sodyboje
  • Merkinės lankytinos vietos
  • Juodosios keramikos edukacinė programa

Plaukimas baidarėmis:

  • Baidarių nuoma su nakvyne Dzūkijoje
  • Plaukimas Grūda
  • Baidarių maršrutai Ūlos upe
  • Plaustų nuoma Merkiu
  • Sodybos nuoma su baidarėmis
  • Vandens turistų nuvežimas į plaukimo pradžią ir pasiėmimas atplaukus
  • Poilsis sodyboje su pirtimi

Žygiai:

  • Žygiai dviračiais po Dzūkijos nacionalinį parką
  • Pažintiniai turai pėsčiomis po įdomias Varėnos rajono vietas
  • Poilsis prie ežero Dzūkijoje
  • Kaimo sodybos nuoma aktyvaus poilsio mėgėjams
  • Baidarių žygiai Dzūkijos upėmis šeimoms

Sodyba įmonėms:

  • Nedidelių įmonių renginiai ir pramogos darbo kolektyvams
  • Sodybos nuoma seminarams ir įmonės šventei
  • Komandos formavimas įmonėje
  • Maitinimo sodyboje organizavimas
  • Vasaros renginio scenarijus
  • Darbuotojų laisvalaikio ir poilsio idėjos

DUK apie „Dzūkijos uoga“

Kiek žmonių gali apsistoti sodyboje?

Sodyba „Dzūkijos uoga“ pritaikyta vienai grupei iki 18 žmonių, todėl puikiai tinka šeimoms su vaikais, draugų kompanijoms ar įmonių kolektyvams.

Kokie patogumai yra sodyboje?

Sodyboje yra 7 atskiri miegamieji su balta patalyne, 4 dideli vonios kambariai, erdvi svetainė su židiniu, poilsio ir darbo zonomis. Pilnai įrengtoje virtuvėje - moderni buitinė technika: indaplovė, viryklė, šaldytuvas, stalo įrankiai ir indai. Lauko erdvėse - pavėsinė su baldais, vaikų žaidimų aikštelė, malkinė pirtis su liepteliu ir griliaus zona - idealios sąlygos poilsiui gamtoje.

Ar sodyboje yra Wi-Fi?

Taip, visoje sodybos teritorijoje veikia patikimas Wi-Fi ryšys. Taip pat įrengtas išmanusis televizorius su Wi-Fi funkcija, kad poilsiaujant gamtoje galėtumėte jaustis kaip namie.

Ar galima užsisakyti maitinimą?

Taip, organizuojame maitinimą pagal užsakymą. Pageidaujant galima savarankiškai naudotis pilnai įrengta virtuve.

Ar yra automobilių stovėjimo aikštelė?

Taip, sodyboje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė svečiams.

Ar priimate naminius gyvūnus?

Taip, priimame mažus naminius gyvūnus, tačiau prašome apie tai informuoti iš anksto.

Kitos Sodybos Alytaus Apskrityje

Alytaus apskritis siūlo įvairių sodybų pasirinkimą. Štai keletas iš jų:

  • Margionių sodyba - Vietų iki 10. Įsikūrusi vos 20 minučių nuo Druskininkų. Nuo 240 € parai.
  • Sodyba „Nojaus laivas“ - Vietų iki 500. Netoli Druskininkų kurorto, Dzūkijos nacionalinio parko apsuptyje. Nuo 2000 € parai.
  • Sodyba „Keružė“ - Vietų iki 60. Kaimo sodyba ant ežero kranto. Nuo 500 € parai.
  • Antano Kliučinsko sodyba „Žališkė“ - Vietų iki 20. Sodyba-vienkiemis ant ežero kranto. Nuo 70 € parai.
  • Nijolės Čepienės sodyba - Vietų iki 20. Išnuomojama sodyba Dzūkijos nacionalinio parko pušyne. Nuo 350 € parai.
  • Linos Černiauskienės sodyba - Vietų iki 8. Sodyba Dzūkijos nacionaliniame parke. Nuo 120 € parai.
  • Sodyba „Dzūkijos perlas“ - Vietų iki 100. Jaukiai įrengta kaimo turizmo sodyba vienkiemyje. Nuo 1500 € parai.

Taip pat galite rasti daugiau sodybų, tokių kaip "Vitrūna", "Kazokinė", "Akmenėlis", "Nieda", "Danutės", "Bertašiūnų vienkiemis", "Dvarčėnų dvaras", "Audros vienkiemis", "Pas Vytą", "Bilso sodyba", "Jūratė", ir "Barškulių sodyba".

Dažniausiai Užduodami Klausimai Apie Namelius Alytaus Rajone

Kuriuose nameliuose Alytaus rajone geriausios kainos?

Kurie nameliai yra geriausi Alytaus rajone?

Kurie nameliai Alytaus rajone įsikūrę ant ežero kranto?

Kurie nameliai Alytaus rajone šiuo metu siūlo akcijas, nuolaidas?

Kurie nameliai Alytaus rajone geriausiai tinka šeimai su vaikais?

Kurie nameliai Alytaus rajone siūlo pirtį, sauną?

Kurie nameliai Alytaus rajone siūlo karšto vandens kubilą?

Kurie nameliai Alytaus rajone siūlo masažines vonias (jacuzzi)?

Kurie nameliai Alytaus rajone teikia SPA paslaugas?

Kuriuose nameliuose Alytaus rajone yra baseinai?

Kurie nameliai Alytaus rajone priima svečius su naminiais augintiniais?

Kurie nameliai Alytaus rajone siūlo trumpalaikę nuomą?

Kurie nameliai Alytaus rajone siūlo ilgalaikę nuomą?

Kurie nameliai Alytaus rajone priima svečius ir ne sezono metu?

Tikimės, kad ši apžvalga padės jums išsirinkti tinkamiausią vietą poilsiui Dzūkijoje!

Kaimo turizmas žiemą - ką veikti sodyboje "Dzūkijos uoga". Žiemos pramogos Druskininkuose ir aplink

tags: #ezerai #nameliu #nuoma #dzukijoje