Sodybos Nuoma su Plaukiojančiomis Salomis: Unikalus Poilsis Gamtoje

Ieškote išskirtinės vietos poilsiui gamtoje? "Skerdūmės sodyba" - tai atskira sodyba-vienkiemis ant didelio Skerdūmės tvenkinio kranto, kuriame susiformavusios unikalios plaukiojančios salos su krūmais ir medžiais. Tai tikrai įspūdingas vaizdas!!!

Plaukiojančios salos ežere

Skerdūmės Sodyba: Gamta ir Ramybė Vienoje Vietoje

"Skerdūmės sodyba" ant 11 ha tvenkinio kranto - ypatinga vieta dėl savo unikalios gamtos. Ramiu oru salos stovi prie kranto, pakilus stipriam vėjui galima stebėti jų dreifavimą nuo vieno tvenkinio kranto prie kito. Salose gyvena bebrai ir laukinės audinės.

Poilsio Nameliai ir Patogumai

Sodybos poilsio namelių teritorijoje yra pastatyti 4 dviviečiai ir 3 triviečiai nameliai. Taip pat šalia stovi pastatas su pirtele ir įrengta virtuvėle, tualetu ir dušu. Poilsio namelių teritorijoje yra 17 miegamų vietų, kaina už lovą svyruoja nuo 10 iki 15 eurų.

Pokylių Salė Jūsų Šventėms

Netoli poilsio namelių teritorijos yra naujai pastatyta ir įrengta pokylių salė vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, įmonių renginiams ar kitoms Jūsų šventėms. Patalpos sudarytos iš tarpusavyje sujungtų erdvių - salė, kurioje pagal jūsų poreikius padengsime stalus net iki 70 žmonių; šokių salė bei jaukios poilsio erdvės.

Ką Galima Nuveikti Skerdūmės Sodyboje?

  • Žvejyba tvenkinyje
  • Pirtis
  • Pasivaikščiojimas aplink tvenkinį
  • Renginių organizavimas pokylių salėje
  • Ramybė ir poilsis gamtoje

Vaizdas į ežerą

Kitos Sodybos Lietuvoje: Alternatyvūs Poilsio Variantai

Jei ieškote kitų variantų, Lietuvoje yra ir daugiau sodybų, siūlančių įvairias pramogas ir poilsį gamtoje:

  • Sauliaus sodyba: įsikūrusi Aukštaitijos Nacionaliniame parke, apsupta miškų ir trijų ežerų.
  • "Tytuvėnų papartis": įsikūrusi Tytuvėnų regioniniame parke ant Giliaus ežero kranto.
  • "Lielukynė": Alytaus apskrityje, Varėnos rajone, Dzūkijos pušynų apsuptyje.
  • "Baluošo krantas": Aukštaitijos nacionalinio parko centre, nuostabaus kraštovaizdžio draustinyje.
  • "Plaukiojančios salos": Prie ežero Duvenėlis kranto, esančioje modernioje kaimo turizmo sodyboje - vienkiemyje.

Sodybų Palyginimas

Sodybos Pavadinimas Vieta Pramogos Ypatybės
Skerdūmės sodyba Krakių sen. Žvejyba, pirtis, renginiai Plaukiojančios salos
Sauliaus sodyba Aukštaitijos Nacionalinis parkas Pirtelė, valtys, dviračiai Apsupta miškų ir ežerų
"Tytuvėnų papartis" Tytuvėnų regioninis parkas Valtys, vandens dviračiai, žvejyba Šalia Giliaus ežero tako

Pasirinkite sodybą, atitinkančią Jūsų poreikius ir mėgaukitės poilsiu gamtoje!

tags: #sodyba #plaukiojancios #salos