Ieškote patalpų biurui ar komercijai Vilniuje? Atraskite Žalgirio verslo centrą, įsikūrusį sostinės dešiniajame Neries krante, Žalgirio gatvėje 88. Čia komercinės patalpos ir biurai nuomojami nuo 1993 metų kovo mėnesio.
Žalgirio verslo centre Žalgirio g. 88 Vilniuje nuomojamos patalpos įvairių dydžių biurams bei komercinės patalpos. Siūlome nuomai skirtingos konfigūracijos, lokalizacijos, orientacijos bei ploto biurų ir komercines patalpas vienoje vietoje, apribotoje Žalgirio, Giedraičių bei Ratnyčios gatvėmis. Biuro nuoma galima nuo 4,5 kv. m ploto iki 1200 kv. m, komercinės patalpos nuomai yra nuo 15 kv. m ploto iki 350 kv. m.
Nuomojamos patalpos yra skirtinguose pastatuose ir/ar verslo centro korpusuose, įvairiuose aukštuose su langais į visas pasaulio šalis, atitinka verslo patalpoms keliamus reikalavimus. Verslo centro 6 aukštų pastate su liftu nuomojami autonominiai 200 - 285 kv. m biurai su terasomis ir balkonais (yra jau ir mažesnių pasirinkimų) bei tiesioginiu patekimu į požeminę 50 vietų automobilių parkavimo aikštelę.

Žalgirio verslo centras Vilniuje
8 aukštų koridorinės sistemos administraciniame pastate su dviem liftais siūlome nuomoti 11 - 240 kv. m biurus ir 15 - 350 kv. m komercines patalpas.
💛💚❤️ ATKŪRIMO EUROTONAS! | 1€ – 2MIN⌚ | #2 DIENA 📅
Taip pat galite rasti patalpų nuomai Šnipiškėse, Lvivo gatvėje. Pavyzdžiui, 153 kv.m. biuro patalpos nuomojamos Lvovo g., Vilniuje. Ši patalpa pasižymi puikia vieta, visomis komunikacijomis, vėdinimo ir kondicionavimo sistemomis, apsauga, greitaeigiais liftais bei didele parkavimo aikštele. Šalia Vilniaus miesto savivaldybė, PC Europa ir viešojo transporto stotelės.
Nuomos kaina už šias patalpas - 15,5 eur/kv.m. + komunaliniai mokesčiai + PVM. Galima keisti patalpų išplanavimą.
Svarbu: Nuomos kaina ir sąlygos nurodytos nuomotojo. Agentūros mokesčio nėra.

Biuro patalpos Lvivo gatvėje
Apsvarstykite galimybę nuomotis patalpas Žalgirio verslo centre, nes tai bus teisingas Jūsų pasirinkimas - dirbti kartu su mumis. 8 a. pastato 3 aukšte nuomojame dviejų kabinetų 33,06 kv. m biurą su pagalbine 8,9 kv. 8 a. pastato 6 aukšte nuomojame trijų kabinetų 32,51 kv. m biurą su pagalbine 8,15 kv. 8 a. pastato 7 aukšte nuomojame 38,22 kv.
Ieškote patalpų verslui? Kreipkitės, ir Jums surasime įvairias patalpas NEMOKAMAI!
| Vieta | Plotas (kv. m) | Apibūdinimas | Ypatybės |
|---|---|---|---|
| Žalgirio verslo centras | 4.5 - 1200 | Skirtingos konfigūracijos biurai | Įvairūs aukštai, skirtinga orientacija |
| Žalgirio verslo centras | 200 - 285 | Autonominiai biurai | Terasos, balkonai, požeminis parkingas |
| Lvivo g. | 153 | Biuro patalpos | Puiki vieta, visos komunikacijos, apsauga |