Maxima Ploto Nuomos Sąlygos: Nuolaidos Nuomininkams ir Nauji Projektai

Šiame straipsnyje aptarsime "Maxima" ploto nuomos sąlygas, įskaitant nuolaidas, suteiktas verslo partneriams karantino metu, bei apžvelgsime naują "stock-office" tipo komercinį projektą Avižieniuose.

Parama Verslo Partneriams Karantino Metu

"Maxima" siekė padėti verslo partneriams, kurie įsikūrę ir nuomojasi patalpas "Maximos" parduotuvėse, prisiimdama dalį jų finansinės naštos. Buvo ženkliai sumažintas nuomos mokestis ir taikomos lanksčios atsiskaitymo sąlygos.

Tiek pavasarinio, tiek rudeninio karantino laikotarpiu "Maximos" patalpose įsikūrusioms ir ankstesnių įsiskolinimų neturinčioms įmonėms, kurios dėl sugriežtintų karantino sąlygų negalėjo vykdyti savo veiklos, nuomos mokestis buvo mažinamas iki 50 proc. Toms įmonėms, kurių veikla karantino metu apribota tik iš dalies, buvo suteikiama nuomos mokesčio nuolaida, proporcinga sumažėjusiai apyvartai, o maksimalus jos dydis taip pat galėjo siekti iki 50 proc. nustatyto nuomos mokesčio.

Be to, įmonėms buvo sudarytos sąlygos nuomos mokėjimus atidėti iki 6 mėnesių. Sunkumus patiriantiems verslo partneriams per 2020-2021 metus "Maxima" suteikė nuomos nuolaidų už beveik 2,4 mln. eurų.

J. Bivainytė pripažįsta, kad koronaviruso pandemija ir griežti karantino apribojimai verslui sukėlė didelių iššūkių, kurių pasekmės gali būti juntamos dar kurį laiką. Todėl dar nuo 2020 m. "Maximos" patalpose yra įsikūrę apie 430 partnerių, kuriuos vertiname ir visuomet esame pasiruošę bendradarbiauti. Todėl su kiekvienu iš jų ieškojome individualių sprendimų, kad drauge įveiktume kylančius iššūkius.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ savo patalpose įsikūrusioms smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms, kurių veikla dėl koronaviruso buvo sustabdyta, karantino laikotarpiu suteikė 1,007 mln. eurų nuolaidų nuomos mokesčiui. Nuolaidos taikomos ir pasibaigus karantinui. Viso iki rugpjūčio galo bus suteikta nuolaidų, kurių vertė didesnė nei 1,4 mln. eurų.

Nuo karantino pabaigos iki vasaros galo 273 nuomininkams bus suteikta nuolaidų, kurių vertė sieks dar 430 tūkst. eurų. Įmonėms, kurios dėl karantino nebeplanavo toliau tęsti veiklos „Maximos“ parduotuvėse, nuomos sutartys buvo nutraukiamos netaikant numatytų netesybų.

Pasak A., "Maxima" buvo vienas tų partnerių, kuris labiausiai išgirdo savo klientų - nuomininkų - problemas. Net ir stabiliai veikiančiam verslui karantino ribojimai yra nemenkas išbandymas. Kai kurioms mūsų parduotuvėms, įsikūrusioms "Maximai" priklausančiose patalpose, tai buvo ir išlikimo klausimas. Tad tokia nuomos nuolaida vienareikšmiškai buvo stipri paspirtis mums.

Rytis Širvaitis, vadovaujantis bendrovei „Danbalt“, sako, kad „Maxima“ buvo vienas pirmųjų partnerių, kurie patys, nelaukdami nuomininkų parduotuvių uždarymų, susisiekė ir pradėjo dialogą dėl nuolaidų ir lankstesnių atsiskaitymo terminų galimybių. Šis „Maximos“ žingsnis ženkliai pagelbėjo sudėtingu karantino laikotarpiu.

Suteiktos nuolaidos: beveik 2,4 mln. eurų.

Nuolaidos taikytos: 350 partnerių karantino laikotarpiu.

Nuolaidos po karantino: 273 nuomininkams (430 tūkst. eurų).

Patalpose įsikūrę: apie 500 partnerių.

Naujas "Stock-Office" Tipo Projektas Avižieniuose

Ar jūsų ar jūsų klientų prekės nebetelpa esamame sandėlyje, ar galbūt šis sandėlis jau yra morališkai nusidėvėjęs ir nebeužtikrina efektyvaus jūsų verslo veikimo? Už patalpų šildymą žiemą sumokėjote daugiau nei buvo numatyta biudžete ar nuomotojas nuolat prašo kelti nuomos kainą?

Tai modernus A++ klasės "stock-office" komercinio tipo projektas Avižieniuose, Vilniaus regione. 4,3 ha sklype 2024 m. II ketv. bus išvystytas apie 22.200 kv. m. bendro ploto.

Plotai:

  • Bendras projekto plotas: apie 22.200 kv. m.
  • c.a. 1.500 kv. m.
  • c.a. 1.200 kv. m.
  • c.a. 590 - 860 kv. m.
  • c.a. 250 kv. m.
  • c.a. 108 - 189 kv. m.
  • c.a. 52 - 144 kv. m.

Techniniai duomenys:

  • Pramoniniai vartai: 1 vnt.
  • Grindys: pramoninės nedulkančios grindys, 5 t / kv. m.
  • Sandėlyje: vid.
  • Admin.

Infrastruktūra:

  • Artimiausios kuro kolonėlės: Viada (Ožiarūčių g.), Circle K (Bukiškio), Emsi (Ukmergės g. 2-osios Bukiškės, už 5 min. pėstute | autobusas Nr. 350
  • automobilių parkavimo vietų (1 vt. tenka 63 kv. m.) 34 vnt.

Vieta:

  • Puikus objekto matomumas nuo Ukmergės g.
  • virš 40 tūkst. lengvųjų automobilių vid.
  • Net 155 tūkst.
  • Miesto centrą galima pasiekti per 15 min.
  • Projekto statybos darbų pradžia: 2023 m.

Nuomos kainos:

  • Prekybinės patalpos: 12,00-13,00 EUR / kv.m / mėn.
  • Stock-office tipo patalpos: 9,00-11,00 EUR / kv.m / mėn.
  • Biuro patalpos (II a.): nuo 9,00 EUR / kv. m. mėn.
  • nuo 625 EUR / mėn. iki 16.500 EUR / mėn.

„Newsec“ logistikos ir industrinio nekilnojamojo turto komanda padės rasti jums tinkamiausią komercinio NT sprendimą - atsižvelgiame į jūsų unikalius poreikius bei viziją.

Svarbi informacija:

Iškilus grėsmei žmonių gyvybei, sveikatai, saugumui, aplinkai ar turtui, skambinkite skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 ir, priklausomai nuo aplinkybių, kvieskite policiją, greitąją pagalbą ar ugniagesius.

Situacija Kontaktai
Vandentiekio avarija bute Kreipkitės į daugiabutį prižiūrinčią organizaciją.
Vandens skaitiklio plombavimas Nr. 19118.
Šalti radiatoriai Reikia nuorinti radiatorių.
Šildymo klausimai nr. +370 5 277 9090 ar el. paštu [pašto adresas pašalintas]
Elektros apskaitos prietaisų gedimas Apie elektros apskaitos prietaisų gedimą, plombų ar kitus pažeidimus, elektros įtampos svyravimą, nelegalaus elektros vartojimo atvejus ir pan. praneškite tel. nr.
Dujų nuotėkis nr. 1804 (dujų avarinė tarnyba) arba bendruoju pagalbos telefonu 112.
Sutrikimai vidiniame elektros tinkle Turite pasirūpinti jų pašalinimu.
Dėl šildymo klausimų nr. +370 5 277 9090, el. paštu [pašto adresas pašalintas]

tags: #maxima #ploto #nuoma