Poilsis gamtoje: Akmenėlio sodybos apžvalga ir atsiliepimai

Sodyba „Akmenėlis“ - puiki vieta ramiam poilsiui. Akmenių kaime, Lazdijų rajone esanti sodyba „Akmenėlis“ nuolatiniams svečiams puikiai žinoma ne tik kaip puiki vieta norint pailsėti, bet ir puoselėjamomis bitininkystės tradicijomis.

Apgyvendinimas ir patogumai

Čia rasite jaukius ir patogius dviviečius bei triviečius kambarius su visais patogumais. Kiekviename kambaryje yra šiltas vanduo, WC ir dušas, virtuvė su būtinu inventoriumi ir indais. Norintiems didesnio komforto šeimininkai gali pasiūlyti atskirus namelius, kurie turi atskirą teritoriją su pavėsine ar terasa ir šašlykine, šalia esančiomis supynėmis ir vaizdu į ežerą. Uždarame kieme prie kiekvieno namelio yra pavėsinės, šašlykinės. Dviviečiai, triviečiai kambariai su dušais, tualetais, balkonais.

Sodyboje siūlomi įvairūs apgyvendinimo variantai:

  • Dviviečiai ir triviečiai kambariai su visais patogumais
  • Atskiri nameliai su pavėsinėmis, terasomis ir šašlykinėmis
  • "Gintarinės pirties namelis" su erdvia sale, pirtimi, dušu, WC, mini virtuvėle, lauko terasa ir šašlykinės vieta

Taip pat yra 5 vietų namelis su visais patogumais. Namelyje yra 2 miegamieji kambariai, virtuvėlė su pasisėdėjimu TV, WC, dušas. Antrajame aukšte 2 miegamieji kambariai.

Bitininkystės tradicijos

Sodyboje įkurtas bitynas. Jame šeimininkas puoselėja bitininkystės tradicijas. „Dzūkija nuo seno garsėja bitininkyste. Tuo užsiimame ir mes. Savo svečiams visuomet siūlėme paragauti ir įsigyti medaus bei kitų bičių produktų. „Mūsų medus - nekultūrinių augalų, turintis specifinę išvaizdą ir skonį.

Renginiai ir šventės

Ne sezono metu (nuo rugsėjo iki gegužės mėn.) sodyboje kviečiame rengti šventes (vestuves, krikštynas, gimtadienį, draugų ar giminės susitikimą, įmonės vakarėlį), organizuoti seminarus, mokymus bei kitokius renginius. Jūsų renginiui skirta 50 vietų pokylių salė.

Akcijos ir renginiai

Šeštadienį ir sekmadienį lankytojams atsivers daugiau nei 70 sodybų ir ūkių visoje Lietuvoje. Pasak jo, gegužės 27-28 dienomis sodyboje medus bus degustuojamas 12 val. ir 15 val. „Atviros dienos kaime“ dalyvaujančios sodybos šeimininkas sakė, jog klientų stygiaus nejaučia. Priešingai, net 30 proc. „Pirmieji užsakymai iš nuolatinių klientų būna jau po Naujųjų. Dauguma - lietuviai. Nors turime nuolatinių klientų ir iš Rusijos. Kiek laiko žmonės praleidžia sodyboje? Pasak pašnekovo, jo sodyboje - nuo 1 dienos iki 6 savaičių.

Minėtos sodybos - tik keletas iš 70-ies sodybų ir ūkių, kurie gegužės 27-28 d. kvies į nemokamą pažintį ir siūlys įvairiausias edukacijas, pramogas ir patirtis. Čia pateikti išsamūs ūkių ir sodybų akcijos pasiūlymai, apsilankymo laikai ir kontaktinė informacija. Spausdintą akcijos žemėlapį nuo gegužės 17 d.

Slapukų naudojimas

Slapukas (angl. Cookie) - tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklę, kai Jūs apsilankote svetainėje. Slapukai taip pat naudojami tam, kad būtų užregistruota, ar sutinkate, kad Bendrovės svetainėje būtų naudojami slapukai, kad šis klausimas nebūtų užduodamas kiekvieną kartą apsilankant svetainėje.

Bendrovės naudoja surinktus duomenis analizei iki trejų metų. slapuko tipo (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki dvejų metų. Jeigu ketinate įgyvendinti savo teises, galite kreiptis į Bendrovę el. įgyvendinant savo teises, Jūs privalote tinkamai patvirtinti savo asmens tapatybę. teikiant individualizuotus rinkodaros pasiūlymus, jūs galite būti priskirtas atitinkamai klientų kategorijai. susisiekę su mumis el.

tags: #vasiliauskas #sodyba #akmenelis