Baltijos prospektas Klaipėdoje yra populiari vieta ieškantiems būsto. Šiame straipsnyje apžvelgsime 1 kambario butų nuomos galimybes Baltijos prospekte, atkreipdami dėmesį į jų ypatumus, kainas ir privalumus.

1 kambario butų nuomos pasiūlymai Baltijos prospekte
Šiuo metu Baltijos prospekte siūlomi įvairūs 1 kambario butai nuomai. Nuomos kainos prasideda nuo 350 €/mėn. Taip pat, galima rasti 1 kambario butų nuomai Baltijos pr. už 420 €/mėn.
Parduodamas 1-no kambario butas Baltijos pr. Klaipėdoje. Butas yra 4 aukšte iš 5, buto kvadratūra 33.15kv. m., reikalingas remontas. Namas blokinis, 1970m. statybos. Namas yra netoli Taikos pr.
Taip pat galite rasti 1 kambario butą Klevų g. Namas mūrinis, šiltas, didelis įstiklintas balkonas. Parduodamas su viskuo. Kambarys sutvarkytas, vonioje reikia remonto.
Šie pasiūlymai atspindi įvairias galimybes ieškantiems būsto Klaipėdoje.
Kiti nekilnojamojo turto pasiūlymai Klaipėdoje
Be butų Baltijos prospekte, Klaipėdoje galima rasti ir kitų įdomių nekilnojamojo turto pasiūlymų:
- Turgaus gatvė: Senamiestyje, Turgaus gatvėje parduodamas 2-jų kambarių butas, bendras plotas 52m2, 2/3 aukštas. Butas skoningai įrengtas, yra ramioje vietoje su visais įmanomais patogumais: baldai, buitinė technika.
- Dercekliai: Dercekliuose SB"Dituva" parduodamas 12arų sodo sklypas su dviejų aukštų 84m2 sodo namu iš raudonų Daugėlių plytų. Namą yra galimybė įsirengti pagal savo viziją. Į namą yra atvesta elektra. Šildymas - krosnis.
- Klemiškė: Klemiškėje "Dvarininkų" kvartale išnuomojamas 3 miegamųjų kambarių namas. Sklypo plotas 5 arai. Namo bendras plotas 86m2. Šildymas dujinis. Rami vieta, uždaras kvartalas.
- Tauralaukio gatvė: Klaipėdoje, Tauralaukio g. parduodamas 3-jų kambarių butas 2013 statybos namo 1/4 aukšte. Bendras plotas 65.51 kv.m. Yra didelė 50 kv.m. terasa, vieta automobiliui lauke. Pilnai įrengtas, parduodamas su baldais ir buitine technika.
- Klemiškės gatvė: Paupių mikrorajone, Klemiškės g. parduodamas 2-jų kambarių butas 2023m. statybos name, 2/4 aukšte. Bendras plotas 52,92 kv.m. Namas priduotas 100% baigtumu.
- Laukininkų gatvė: Laukininkų gatvėje parduodamas 1-no kambario butas, bendras plotas 33m2, 5/5 aukštas. Be balkono. Butas tvarkingas, plastikiniai langai, šarvo durys, parduodamas su buitine technika ir baldais.
- Vaidaugų gatvė: Bandužių rajone, Vaidaugų gatvėje parduodamas 2-jų kambarių butas su holu, bendras plotas 55m2, 7/9 aukštas. Yra du balkonai. Butas šiltas, saulėtas bei tvarkingas, sudėti plastikiniai langai. Tvarkinga laiptinė.
3 k. butas nuomai Parko 29
Apibendrinta informacija apie butus
Ši lentelė apibendrina informaciją apie kai kuriuos butus, minimus straipsnyje:
| Gatvė | Kambarių skaičius | Plotas (kv.m) | Aukštas | Statybos metai | Ypatumai |
|---|---|---|---|---|---|
| Baltijos pr. | 1 | 33.15 | 4/5 | 1970 | Reikalingas remontas |
| Klevų g. | 1 | 35 | 4/5 | 1979 | Su niša ir dideliu balkonu |
| Turgaus g. | 2 | 52 | 2/3 | 1930 | Skoningai įrengtas, senamiestis |
| Tauralaukio g. | 3 | 65.51 | 1/4 | 2013 | Didelė terasa, pilnai įrengtas |
| Klemiškės g. | 2 | 52.92 | 2/4 | 2023 | Namas priduotas 100% baigtumu |
| Laukininkų g. | 1 | 33 | 5/5 | 1982 | Tvarkingas, su baldais ir buitine technika |
| Vaidaugų g. | 2 | 55 | 7/9 | 1985 | Su holu, du balkonai |
